کامپیوتر کوچک 630
همه چیز در مورد تین کلاینت HP t630

فهرست مطالب:

مشخصات فیزیکی تین کلاینت t630

HP t630  یک مینی کامپیوتر از شرکت HP است. تین کلاینت HP t630  دارای پردازنده‌ی چهار هسته‌ای با سازگاری تصویر UHD دوگانه و گزینه‌های متصل شدن به شبکه و همینطور ذخیره‌سازی ارائه می‌کند.

این مینی کامپیوتر برای توسعه بیشتر طراحی شده. سرعت این کامپیوتر از طریق یک سیستم 4 هسته‌ای توسعه یافته است. پنل گرافیکی AMD Radeon که از دو تصویر UltraHD پشتیبانی می کند و کیفیت تصویر بی نظیری را به شما ارائه می‌دهد.

رم و هارد Thin Client 630

تین کلاینت HP t630 با درگاه های ارتباطی متعدد، سیستم حافظه DDR4، دو اسلات رم با حافظه تا 32 گیگابایت و پشتیبانی از M.2 MSD حافظه داخلی یا خارجی به راحتی قابل اتصال و تنظیم است.

همچنین اتصال به شبکه بی سیم استاندارد RJ-45 از طریق Wi-Fi / Bluetooth یا از طریق یک سیستم آنتن Wi-Fi خارجی یا از طریق یک آداپتور شبکه فیبر نوری امکان پذیر است. پشتیبانی نرم افزار با تمام عملکردها منهای هزینه های اضافی با کلاینت نازک HP t630، کاربران می توانند سیستم عامل خود را از راه دور پیکربندی یا پیکربندی کنند.

همچنین از Wi-Fi AC سریع پشتیبانی می کند و عملکرد شبکه را بهبود می بخشد. کامپیوتر کوچک 630 همچنین پشتیبانی نرم افزار اختصاصی HP برای بهبود کیفیت چند رسانه ای حتی در هوای ابری و بهبود مدیریت دستگاه، سرعت و گرافیک برای کاربران نیز را داراست.

پورت‌های HP t630

مینی پی سی 630 تجهیزات جانبی مانند: پورت COM ، PS / 2، پورت های USB، خروجی VGA متصل شوند. تین کلاینت HP t630 ضمن ایجاد سطح بالاتری از امنیت و عملکرد thin Client HP t630 در محیط شبکه بسیار با تجربه است و یک مدیر می تواند از قابلیت های منحصر به فرد این مینی کامپیوتر پرسرعت نهایت استفاده را ببرد.

تین کلاینت 630

Thin Client 630 برای چه کسانی مناسب است؟

شامل حفاظت از داده ها با VDI و فضای ذخیره سازی ابری (میزبان)، وجود BIOS طراحی شده بر اساس مؤسسه ملی استانداردها و فناوری (NIST) و مشخصات ویندوز. همانطور که گفته شد تین کلاینت HP t630 دارای مشخصات منحصر به فردی برای کاربران اداری و کلاینت ها می باشد که پس از کارکردهای خاص ذکر شده می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای کاربران و مدیران فناوری اطلاعات در زمینه پشتیبانی باشد.

برای مطالعه در مورد مینی کامپیوتر ها، اینجا را کلیک کنید.

برای مطالعه در مورد تجزیه و تحلیل مزایای تین کلاینت ها، اینجا را کلیک کنید.

برای مطالعه کاربرد مینی کامپیوتر ها در شرکت‌ها و ادارات، اینجا را کلیک کنید.

برای مطالعه گران ترین و ارزان قیمت‌‌ترین مینی کامپیوترها، اینجا را کلیک کنید.

منبع:

tiny

cutt

bit