تین کلاینت 5060 دل وایز
تین کلاینت Dell Wyse 5060 و بررسی قدرت و کیفیت

یک تین کلاینت با قدرت بالا

Dell Wyse 5060 یک تین کلاینت بسیار کارآمد با قابلیت های چندرسانه ای عالی و پشتیبانی جانبی ضروری است، ارائه یک تجربه عالی دسک تاپ مجازی با استفاده بسیار آسان و مدیریت کارآمد با این کامپیوتر کوچک ممکن است. این پردازنده چهار هسته ای با کارایی بالا ۲٫۴ گیگاهرتز AMD را پشتیبانی می کند و از نمایشگرهای دوگانه ۴K برای برنامه های غنی از گرافیک پشتیبانی می کند. تین کلاینت Dell Wyse 5060 گزینه های اتصال قوی با ۶ پورت USB را ارائه می دهد که دو مورد از آنها USB 3.0 ، شبکه های  سیمی و بی سیم هستند.

امنیت و تجربه کاربری پیشرفته با این مینی کامپیوتر

با Windows Embedded Standard 7P موجود است. ویندوز ۱۰ IoTE و  ThinLinux امنیت کمتری را با سیستم عامل Wyse ThinOS مقاوم در برابر ویروس ارائه می دهد تا ویروس ها را به حداقل برساند.

بدافزار و پچ

این از انواع کارگزاران رومیزی مجازی از جمله Citrix XenDesktop ، Mware Horizon و Microsoft RDS ، و طیف گسترده ای از کاربران را ملاقات می کند.

برنامه ها و نیازهای عملیاتی از جمله پشتیبانی اختیاری PCoIP که اتصال به Amazon WorkSpaces (AWS) را امکان پذیر می کند.

با پشتیبانی از راه حل های یکپارچه ارتباطی مانند Skype for Business ،تین کلاینتDell Wyse 5060  انعطاف پذیری را ارائه می دهد ، بهره وری و سازمانهای امنیتی برای محیط ابری خود نیاز دارند.

مدیریت آسان ، بسیار مقیاس پذیر با این مینی پی سی

تین کلاینت Dell Wyse 5060 به راحتی از طریق Wyse Management Suite ، Wyse Device Manager (WDM) و Microsoft’s System Center Configuration Manager (SCCM) مدیریت می شود. مدیریت فقط از چند تا ده هزار تین کلاینت مقیاس دارد.

برای افزایش امنیت ، گزینه Advanced Threat Protection در قالب Dell Threat Defense به ترتیب در هر دو دسکتاپ مجازی و نقطه پایان WES از بدافزار فعال محافظت می کند. با تین کلاینت Wyse ، مشتریان به مجموعه خدمات کاملی از جمله خدمات استقرار ، خدمات ProSupport و آسیب های تصادفی و با شرکای تجاری Dell ، پشتیبانی نهایی از چرخه عمر محصول دسترسی پیدا می کنند.