کامپیوتر بدون کیس
5 مزیت برتر کامپیوترهای بدون کیس یا آل این وان؟

انتخاب رایانه رومیزی یا آل این وان

اگر در جستجوی رایانه رومیزی جدید یا آل این وان هستید اما نمی دانید کدام گزینه برای شما مناسب است، باید یک رایانه رومیزی همه کاره را در جستجوی خود قرار دهید. رایانه رومیزی همه کاره HP برای ایجاد تعادل بین عملکرد و فرم در مدل های متنوع و متناسب با نیازهای کاربران طراحی شده است.
اگر این رایانه ها برای شما تازگی دارند، به یاد داشته باشید که راه اندازی این رایانه ها بسیار سریع است. در حقیقت ، حتی کاربرانی که اطلاعات رایانه ای محدودی دارند ، می توانند در عرض چند دقیقه دستگاه را از بسته بندی خارج و به استفاده برسانند.

آل این وان بهترین جایگزین برای کامپیوترهای رو

مزایای رایانه های رومیزی all-in-one چیست؟

1. صرفه جویی در فضا
یکی از مزیت های رایانه های رومیزی جدید نسبت به رایانه رومیزی سنتی طراحی آن است. آل این وان ها طراحی باریک تری دارند و فضای کمتری اشغال می کنند.
بسیاری از دفاتر در تلاش برای یافتن فضایی مناسب برای قرار دادن رایانه ها هستند ، بنابراین ممکن است آنها روی زمین ، در کابینتی غبارآلود یا مکان هایی که دسترسی به آنها دشوار است داخل اتاق کار قرار دهند. هم چنین برخی از مشاغل صدها دسکتاپ برای ذخیره سازی دارند و در نهایت باید به دفع رایانه ها روی آورند ، جایگزینی رایانه همه کاره می تواند فضای قابل توجهی را در دفاتر ذخیره کند.
2. جذاب و چشم گیر
همه ی افراد اغلب با در نظر گرفتن ابعاد، رایانه ی رومیزی خریداری می کنند. بنابراین طراحی آن از نظر زیبایی و رنگ نسبت به رایانه های رومیزی سنتی برتری دارد.
به عنوان مثال ، رومیزی HP Pavilion 24 اینچی All-in-One دارای ظاهری بسیار مینیمالیستی با جلوه پیچیده Blizzard White است و به طور یکپارچه با هر نوع طرح اداری ترکیب می شود. شاسی براق آن تقریباً هیچ فضایی را اشغال نمی کند ، و دوربین داخلی را می توان در صورت عدم استفاده ذخیره کرد.
3. جابجایی آسان
در حالی که بسیاری از کاربران خوشحال می شوند رایانه خود را در یک مکان رها کنند، برتری آل این وان این است که می توانید آن را با خود ببرید. این دسکتاپ های کوچکتر و سبک تر را می توان بدون تماس با بخش IT به اتاق یا دفتر دیگری برد.
وزن آنها به اندازه 12 پوند است و سیستم های دارای صفحه نمایش لمسی داخلی نیازی به همراه داشتن ماوس یا صفحه کلید ندارند.
4. انتخاب ویژگی
اگر فکر می کنید برای تجربه صفحه نمایش لمسی به یک لپ تاپ نیاز دارید، عجله نکنید.
HP Pavilion All-in-One دارای صفحه نمایش لمسی 23.8 اینچی Full HD (FHD) است که آن را برای کارهای خلاقانه مناسب می کند. همچنین برای زمانی که می خواهید تنظیمات صفحه کلید و ماوس بی سیم خود را کنار بگذارید و در واقع پروژه های شما را عملی کند ، ایده آل است.
بسیاری از کاربران آل این وان به دلیل این مزیت نوآورانه ، که به طرز شگفت آوری مقرون به صرفه است ، این گزینه را بر روی دسکتاپ انتخاب کرده اند. آل این وان ها در حال انجام کارهای شگفت انگیز با جدیدترین فناوری ، از جمله چاپ سه بعدی هستند. HP Sprout Pro AiO یک نوآوری پیشگامانه است که یک دسکتاپ قدرتمند همه کاره با فناوری صفحه لمسی و یک پلت فرم اسکن سه بعدی را برای مصارف خانگی یا تجاری ترکیب می کند. می توانید هنگام اسکن و طراحی بدون ترک میز کار ، آن را در آزمایشگاه سازنده خود یا خدمات چاپ مدیریت شده HP ادغام کنید.
5. صرفه جویی در انرژی و تعمیر و نگهداری
بسیاری از سردردهای رایانه های رومیزی سنتی را می توان با جایگزینی آل این وان برطرف کرد. دسکتاپ های رومیزی گرد و غباری ، پر سر و صدا و تشنه قدرت می توانند سر و صدا ایجاد کرده و گرمای ناخواسته را در یک اتاقک ایجاد کنند. دسکتاپ های همه کاره با صرفه جویی در مصرف انرژی با این مسائل مبارزه می کنند و به آنها اجازه می دهند تا دستگاه ها را بی صدا کرده و گرمای ناشی از دستگاه های بزرگتر را تولید نکنند.
نگهداری از آل این وان در مقابل گرد و غبار نیز آسان است زیرا دستگاه دقیقاً روی میز شما قرار دارد و به راحتی در دسترس تمیز کردن است. با داشتن پورت ها و منافذ کمتر، این رایانه های ظریف تر و کوچکتر را می توان به راحتی تمیز و از آنها مراقبت کرد.

خلاصه

در بسیاری از دفاتر، طراحی فضای کاری مناسبی که تنش را کاهش و بهره وری را بهبود بخشد ، در درجه اول قرار دارد. ما می دانیم که چگونه چنین طراحی ساده می تواند بر کارمندان شادتر و سالم تر تأثیر بگذارد. به همین دلیل است که آل این وان جایگزین محاسباتی خلاقانه ای برای مدرن سازی فضاهای کاری ارائه می دهد که سبک و محتوای آن را در بر می گیرد . جایگزینی دسکتاپ های رومیزی قدیمی و پرمصرف با رایانه های رومیزی آل این وان تنها یکی از راه های بازیابی فضای از دست رفته و کمک به زیباتر شدن دفتر کار است. آل این وان همچنین به ویژگی های فوق العاده مانند صفحه نمایش لمسی HD واضح ، قابلیت حمل آسان و طراحی فوق العاده، کمک می کند.