دل وایز d200
معرفی Zero Client Dell Wyse D200

فهرست مطالب:

مشخصات فنی زیرو کلاینت D200:

Dell Wyse D200  یکی از محصولات مجازی سازی دل است. این شرکت یک Dell Wyse D200 zero client را با پردازنده Tera1100 (نسل اول) تجهیز و راه اندازی کرده است.

Dell Wyse D200 دارای عملکرد و ساختار یک زیروکلاینت است که آن را برای کاربران اداری و دولتی و اتصال به سرور مناسب می‌باشد. به طور کلی می توان گفت که بازار هدف این زیروکلاینت، کاربران اداری و سبک هستند.

Dell Wyse D200 ZeroClient از پروتکل مجازی سازی PCOIP را پشتیبانی می کند، به طوری که کاربر می تواند تصویری صاف و ایده آل را در بستر شبکه با پروتکل های فشرده سازی و انتقال پیکسل سازگار تجربه کند.

قیمت پایین این مینی کامپیوتر دلیل بر ناتوانی آن نیست، بلکه این زیرو کلاینت توانسته به طور کلی تمامی نیازهای کاربران را برطرف کند.

عملکرد و ساختار ZeroClient Dell Wyse D200 به گونه ای طراحی شده است که ZeroClient برای استفاده اداری و شرکتی و برای اتصال کاربران به سرور مناسب است.

مشخصات Dell Wyse D200 ZeroClient را بررسی کنید

TERA 1100 PCoIP یک پردازنده Dell Wyse D200 Zero Client است که برای پردازش و رمزگشایی بسته های رمزگذاری شده استفاده می شود.

Dell Wyse D200 Zero Client از 128 گیگابایت رم پشتیبانی می کند که برای عملکرد روان نرم افزار زیرو کلاینت ایده آل است.

فضای ذخیره سازی Dell Wyse D200 zero Client 32 مگابایت با سیستم عامل Zero Client نصب شده است.

علاوه بر این، طراحی باریک Dell Wyse D200 Zero Client جلوه خاصی به دسکتاپ شما می دهد.

پورت‌ها:

Dell Wyse D200 Zero Client دارای دو درگاه خروجی تصویر است که به این معنی است که Dell Wyse D200 قادر است دو تصویر را همزمان ارائه دهد. پورت‌های خروجی ویدئو، پورت‌های DVI هستند و کیفیت تصویر بی‌نظیری را در 1920 در 1200 و 60 هرتز در حالت نمایش دوگانه ارائه می‌دهند.

Dell Wyse D200 zero client دارای چهار پورت USB1.1، دو درگاه خروجی صدا، یک پورت ورودی صدا و یک پورت شبکه 1000 سیمی است که می‌توان از آن استفاده کرد و به چندین دستگاه جانبی متصل شد.

وزن زیروکلاینت:

وزن خالص این زیرو کلاینت 895 گرم است که کمتر از 15 وات برق مصرف می کند و Dell Wyse D200 zero client را به یکی از کم مصرف ترین دستگاه های موجود در بازار تبدیل می کند.

برای مطالعه کاربرد زیرو کلاینت‌ها،اینجا را کلیک کنید.

برای مطالعه کاربرد سخت افزار پیشرفته زیروکلاینت، اینجا را کلیک کنید.

منبع:

tiny

bit

cutt

زیروکلاینت چیست، راه اندازی زیرو کلاینت، سرور زیرو کلاینت، تکنولوژی زیرو کلاینت، راه اندازی زیرو کلاینت، سرور برای زیرو کلاینت، قیمت زیرو کلاینت، Zero client چیست، نصب ویندوز روی تین کلاینت، تین کلاینت و زیرو کلاینت چیست، تین کلاینت چیست، تین کلاینت ایرانی، تین کلاینت قیمت، نرم افزار vmatrix، ویندوز مخصوص تین کلاینت، قیمت زیرو کلاینت، سیستم عامل تین کلاینت، زیرو کلاینت ایرانی، زیرو کلاینت ارزان، تکنولوژی زیرو کلاینت، زیرو کلاینت دیجی کالا، زیرو کلاینت s100، بهترین زیرو کلاینت، زیرو کلاینت استوک، زیروکلاینت atrust w100